PIXIES revival

řekni to

tady

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3330":
Master Slave
Light cigarete može se definirati na terasama restorana. Danas, informiranje Hrvatski Hrvatski Times Online lista. jebo te rokenrol i visoke kulture te jebo. kako se zove šuma tako da ćete dati
tom
smiley říjen měsíc změn, žádná zatím přičiněním z naší strany ;)
tom
smiley tak Písek je nakonec zrušenej :/ škoda, někdy příště...
tom
smiley jen pro jistotu: hraní v písku přeloženo z 31.10. už na 30.10., melodka z 29.10. na 21.10.sou to změny a změny sou život...
tom
smiley vypadá to na kulturní odd. města, Martine .)
Martin Pecha
To si snad děláte srandu!! Vy budete v Písku????To není možný, to se teda těším!! Kdo to zpunktoval???M.
tom
smiley dobřes udělal yelene, já nahlásil asi o 6 víc, páč sem hostil technickou potvoru. jen J**** ví, oč šlo. Díky ní teď píšu z kompu, co šlape jak švýcary. P**** zaplať.

příště myslim i zarachotíme a budem z pódia pokřikovat "zlom mý tělo" nebo tak něco
Jelen
Včerejší koncert byl pěkný, i když se nehrálo. Doufám, že jsme zaplatili všechno, co jsme vypili. Radši jsem nahlásil nějaký pivo navíc. Pro jistotu.
tom
smiley opět dík za návštěvu na technicky ekvilibristickym koncertu, kdy sme si z jistejch důvodů navíc střihli hraní rovnou jen po jedný zkoušce (což se ale prej nesmí řikat, tak to ani neřikám). prdlý struny, vtipná intermezza bez slyšitelný kytary či basy atd. no nekup to. takže dík všem, 31.1. by sme se měli objevit v Pekárně na FM party, budiž pochválen!
Graf.von.P.
Dobrý den, rad bych neco napsal

Na vas stredecni koncert mam i spatne vzpominky a to proto, ze me pak bolela noha, protze jsem byl prinucen, onou skvelou nakopovou hudbou vstat ze zidle a zaradit si. Dale se me libilo to cerne tele. Ps. MOC SE MI LIBITE A MILUJU VAS. a budu se tesit na dalsi vzrusujici konzert!

Mnoho zdaru!

1  
2  

 
PIXIES revival - no FUTURE SOUND OF boston